Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je pátek 23. 8. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články » Hospodářská komora ČR zjednodušila informování o veřejných zakázkách SSHR

Hospodářská komora ČR zjednodušila informování o veřejných zakázkách SSHR

Hospodářská komora ČR zjednodušila informování o veřejných zakázkách SSHR

8.4.2015 09:26, Zdroj: vz24.cz

Praha, 8. dubna 2015 – Prezident Hospodářské komory ČR (HK ČR) Vladimír Dlouhý a předseda Správy státních hmotných rezerv (SSHR) Pavel Švagr 7. dubna 2015 podepsali memorandum, v rámci kterého se dohodli na spolupráci při zpřístupňování veřejných zakázek vypisovaných SSHR. Na webových stránkách Hospodářské komory ČR www.komora.cz tak členové HK ČR nově naleznou v přehledném seznamu zakázky malého rozsahu.  

„Jsem přesvědčen, že zpřehlednění a zpřístupnění zakázek Správy státních hmotných rezerv živnostníkům, malým a středním firmám může pomoci zejména v rozvoji podnikatelských aktivit a zaměstnanosti v regionech,“ uvedl prezident HK ČR Vladimír Dlouhý. Proto dnes s předsedou SSHR Pavlem Švagrem slavnostně podepsali memorandum, které spolupráci, podporu a poskytování informací zakázek malého rozsahu stvrzuje.

„Máme skladovací areály po celé republice a místní firmy často ani netuší, že nějakou zakázku vypisujeme. Od této spolupráce s Hospodářskou komorou si slibujeme, že se do těchto soutěží zapojí co nejvíc regionálních firem,“ upřesnil předseda Správy státních hmotných rezerv Pavel Švagr.

Jen loni vypsala SSHR kvůli údržbě a opravě svých areálů zakázky za desítky milionů korun. Jednalo se například o zateplení budov, opravy střech, výstavbu nového oplocení nebo vybílení skladovacích prostor.

Autor: Miroslav Diro, HK ČR

Hodnocení článku:

Známkování jako ve škole:

Zatím nehodnoceno.


Komentáře čtenářů

Ještě zde nejsou žádné příspěvky.


Přidat příspěvek

Není povoleno vkládání HTML.

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Zaokrouhlete a sečtěte (2.4 + 9.8) *

Zpět na přehled