Facebook Twitter Mail RSS kanál
Dnes je sobota 20. 7. 2019

Přeskočit navigaci

Nacházíte se zde: Zpravodajství » Články » Dnes proběhlo jednání parlamentní pracovní skupiny k novému zákonu o veřejných zakázkách

Dnes proběhlo jednání parlamentní pracovní skupiny k novému zákonu o veřejných zakázkách

Dnes proběhlo jednání parlamentní pracovní skupiny k novému zákonu o veřejných zakázkách

26.2.2015 18:31, Zdroj: vz24.cz

Praha - Dnes proběhlo jednání parlamentní pracovní skupiny k novému zákonu o veřejných zakázkách. Ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová iniciovala jednání pracovní skupiny, složené ze zástupců jednotlivých klubů všech politických stran v Parlamentu ČR. 

Naším cílem je projednat tak zásadní zákon jako je nový zákon o veřejných zakázkách na co nejširším fóru. Chceme, aby nad zákonem panovala obecná shoda i z toho důvodu, abychom jej nemuseli neustále novelizovat. Představili jsme poslancům a senátorům koncepci našeho přístupu k novému zákonu. Považuji debatu za velmi užitečnou,“ uvedla ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová k dnešnímu jednání.   

Tyto debaty nejen s poslanci a senátory, ale i například s profesními organizacemi a dalšími resorty budou probíhat i nadále velmi intenzivně, jak slíbila ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová. Na těchto jednáních budou postupně představeny teze nového zákona a dále konkrétní návrhy právní úpravy. Odpovídající prostor bude věnován také diskusi o jednotlivých oblastech problematiky. 

Autor: Ministerstvo pro místní rozvoj ČR

Hodnocení článku:

Známkování jako ve škole:

Zatím nehodnoceno.


Komentáře čtenářů

Ještě zde nejsou žádné příspěvky.


Přidat příspěvek

Není povoleno vkládání HTML.

* Údaje označené hvězdičkou a tučně jsou povinné.

Zaokrouhlete a sečtěte (31.6 + 3.9) *

Zpět na přehled